Bezpečnost pomocí dálkové ostrahy

13.5.2016 od: admin

Zařazeno do: Dálková ostraha

Naposledy upraveno: 10.8.2017

V dnešní době se technologie neustále vyvíjí. S nimi se zlepšují i možnosti dálkové ostrahy, které mohou monitorovat vaše objekty či prostranství. Díky nejmodernějšímu zabezpečení, kamerovým systémům a senzorům můžete mít neustále přehled o bezpečnostní situaci ve vašem objektu.

Možnosti dálkové ostrahy


Podobně jako u služeb fyzické ostrahy je i možností dálkové ostrahy celá řada. Záleží jak na vašem přání a požadavcích na bezpečnost, tak také na charakter objektu, který si přejete zabezpečit.
Samotných kamerových systémů je na trhu celá řada. Využít při zabezpečení můžete například:

  • kamerové systémy (CCTV)
  • elektronické zabezpečovací systémy (EZS)
  • protipožární signalizaci

Ať už tyto služby využijete jednotlivě nebo v kombinaci, pomohou vám efektivně zabezpečit vnitřní i vnější prostory.

Pult centralizované ochrany


Velkou výhodou dálkové ostrahy v dnešní době je možnost napojení kamerových a dalších bezpečnostních systémů na pult centralizované ochrany. Ten umožňuje nonstop monitoring Vašich prostor.

V čem spočívá služba PCO


Monitorovací služba PCO je ideální pro všechny, kteří nechtějí nechat nic náhodě a jejich cílem je kvalitní a důsledné monitorování bezpečnostní situace v jejich objektech.
Princip PCO spočívá v neustálém přijímání signálů ze střeženého objektu centrálou PCO. Zde dispečer vyhodnocuje získávané informace a v případě odchylky od normálu okamžitě jedná podle předem dohodnuté strategie.

Příbuzné články

            Zanechte komentář