Nabídka pracovních pozic – volná místa v bezpečnostních službách

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, a. s., která se zaměřuje nejen na bezpečnost, ale i na úklidové služby, nabízí volné pracovní pozice. Přidejte se k silné české společnosti, která nabízí volná místa ve všech krajích.

Kolegy a kolegyně hledáme po celé České republice, podívejte se na náš web do sekce „Volná místa„.

Obchodník

Budete vyhledávat nové obchodní příležitosti a setkávat se s klienty. Budete tvořit obchodní nabídky a kalkulace. Jestliže máte obchodnického ducha a splňujete níže uvedené požadavky, jste vítaným kandidátem. Více informací naleznete na webu této bezpečnostní agentury.

Podpora ze strany společnosti je pro obchodníky samozřejmostí.

Připravíme pro Vás personalizované tiskoviny.
Vytvoříme pro Vás osobní web.
Zajistíme reklamu ve svěřeném regionu.

 

Pracovníci ostrahy

Náplň práce se liší od každého střeženého objektu. Nejčastěji jde, ale o kontrolu osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu. Návštěvy i vozidla budete evidovat. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace k dopravě po areálu. Také budete obsluhovat EPS (elektrickou požární signalizaci). Nedílnou součástí budou i pravidelné obchůzky areálem.

Přehled všech aktuálně volných pracovních pozic pro pracovníky ostrahy naleznete zde.

Pracovníci úklidu

Volná pracovní místa pracovníků úklidu po celé České republice. Pokud jste spolehlivý, pracovití a máte čistý trestní rejstřík, neváhejte se přidat do našeho týmu silné české společnosti. Zaručíme Vám pravidelný příjem. >> Více informací naleznete zde

7 důvodů proč pracovat v D.I.SEVEN

  • práce v profesionálních podmínkách
  • přispěvek na certifikát
  • spokojenost zaměstnanců
  • jistota zaměstnání
  • přizpůsobení pracovní doby
  • staráme se i o Vaši bezpečnost
  • Kariérní růst a vzdělávání

Pokud máte zájem o nabízené pozice, pošlete svoje CV na na e-mailovou adresu: kariera@diseven.cz a do předmětu uveďte název pozice + region, ve kterém byste rádi pracovali.