Seznam bezpečnostních agentur

Vybrali jsme pro vás několik agentur, které působí v oblasti bezpečnosti řadu let a garantují kvalitu poskytovaných služeb. Všechny působí celorepublikově. Pokud vás zajímají konkrétní informace, můžete se podívat na jejich internetové stránky.

 

diseven

Bezpečnostní agentura D.I. SEVEN působí v oblasti bezpečnostních služeb již od roku 1995. Za ta léta poskytovala svůj servis celé řadě velkých i menších klientů. Ostrahu zajišťuje například také na Filmovém festivalu v Karlových Varech.

Kontakt:
Telefon: 284 860 001
Email: praha@diseven.cz
Nabízené pracovní pozice v bezpečnostní agentuře

logo (3)

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. byla založena v roce 2002. Bezpečnostní a úklidové služby stejně jako služby facility managementu nabízí na celém území české republiky. Mezi jejími referencemi naleznete například společnost Bosch nebo AutoCont.

Kontakt:
Telefon: 274 774 199
Email: praha@sipadan.cz

diseven_facility

Společnost D.I.SEVEN FACILITY se specializuje na poskytování služeb pro správu a údržbu budov. Její služby můžete odebrat také v rámci náhradního plnění a splnit tak povinný podíl OZP.

Kontakty:
Telefon: 284 860 001
Email: praha@diseven.cz

diseven_service

D.I.SEVEN SERVICE je dceřinou společností D.I.SEVEN. Její specializací jsou bezpečnostní služby a úklidové služby. Poskytuje mimo jiné také služby facility managementu. Odběr služeb je také možný pro náhradní plnění.

Kontakt:
Telefon: 284 860 001
Email: praha@diseven.cz